Web sitemizi kullanarak çerezlerimizin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Blog

Öğretim Görevlisi Baba Doktorlara Saldırdı!
Haberler

Öğretim Görevlisi Baba Doktorlara Saldırdı! 

Eskişehir’de avukatlık stajı yapmak isteyen kızına sağlık raporu almak için Aile Sağlığı Merkezi’ne giden öğretim görevlisi baba D.K. , raporu hastanenin vermesi gerektiğini söyleyen Dr.Ezgi Çalıkuşu’na saldırdı, araya giren Dr.Aytekin Aykın’a tekme attı.  Merkezin güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası 2 doktor da D.K. ve yanındaki eşi ile kızından şikayetçi oldu, 15 günlüğüne de koruma kararı aldırdı

Kentteki bir üniversitede öğretim görevlisi olan D.K. avukatlık stajı yapmak isteyen kızına sağlık raporu almak için eşi ve kızıyla Kırmızıtoprak Aile Sağlığı Merkezi’ne gitti.Baba,doktora sağlık raporu istediklerini belirtti. Dr.Ezgi Çalıkuşu raporun ayrıntılı ve özellikle psikiyatri uzmanı tarafından değerlendirilmesi gerektiğini, raporun devlet hastanesinden alınması gerektiğini söyledi. Buna öfkelenen D.K. iddiaya göre raporu almak için ısrar etti. D.K. , çıkan tartışmayı odasından duyarak gelen diğer doktor Aytekin Aykın ile de tartıştı ve doktorlara saldırdı. Merkezdeki görevliler ve hastalar araya girmeye çalıştı fakat D.K. saldırısını sürdürdü, ardından Dr. Aytekin Aykın’a tekme attı. Eşi ve kızının sakinleştirmeye çalıştığı öfkeli adam merkezden ayrıldı.

Saldırı anları kameraya yansıdı

Doktorlar beyaz kod uygulamasıyla polise ihbarda bulundu. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlattı,merkezin güvenlik kameralarını inceledi. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda D.K.’nin tartışmadan sonra doktorlara saldırıp tekme attığı görüldü.Doktorlar Çalıkuşu ve Aykın, polis merkezine gidip D.K., eşi ve kızı hakkında şikayetçi oldu. Doktorlar tehdit ettiği gerekçesiyle D.K. ve ailesine karşı 15 gün koruma kararı aldırdı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Gerekli Alanlar İşaretlendi *